A demonstration of what can be accomplished visually through CSS-based design. Select any style sheet from the list to load it into this page.

Download the sample html file and css file

NOVINKY 2011

12. - 13. 11. – Jahodová bowle

Tak jsme se zase vypravily na domácí půdu do Kladna. Po dlouhatánské době jsem se viděla se všemi odtamtud a byla jsem za to moc ráda. Výkony? No jak se to vezme, ale vzhledem k tomu, že pískala Alice Glöcknerová, těšila jsem se na její běhavé a lehké jedničky. Splnilo se. V sobotu Borgi zkoušky vyhrála, ale jen proto, že ostatní byli ještě o kus horší než my, takže ze soboty 1 odmítnutí, 1 chyba a 1. místo. V sobotu nádherný čistý běh a byly jsme o fousek druhé. No, na jaře pofrčíme do dvojek, ale teď si to začínáme užívat... Otevřené běhy od Alice byly nad naše síly, ale to se také dalo čekat. Všechno snad bude časem...
Borgi Borgi Borgi Borgi

31. 8. 2011 Jack a Cardif

Z nejrůznějších rodinných, zdravotních i jiných důvodů sháním nové majitele pro dva naše odchovance. Oba psi jsou po naší Baše, jen otcové jsou různí. Nový domov hledá Black Jack Bashmar, dark sable pes po Baše a Sidovi (norský pes, iportovaný do Rakouska, 3x mistr Rakouska v pasení a rakouský šampion krásy) Cardif Bashmar, hnědobílý pes po Baše a Justovi (Just for fun Black Chevers).
Black Jack Bashmar Cardif Bashmar

29. 8. 2011 Narozeniny

Naši „C“ Bašmárci oslavili své druhé narozeniny. Takže hodně radosti, psích kamarádů a lítáního přejema a packama třeseme.

Líza a Lojza

17. 6. 2011 – Líza a Lojza

Do naší domácnosti přibyli Lojza s Lízou.
Jsou to kačeny indické, běžecké, které mají rády slimáky ke svačině. Hlavně proto je máme.
Jo a taky se na nich dá trénovat pasení.

10. - 12. 6. 2011 MR BCCCZ, Rozkoš u České Skalice

Roman a Ciko MR BCCCZ 2011

Závody to byly krásné, organizačně obdivuhodně zvládnuté a se spoustou borderek všude kolem. Naše výsledky bída, bída, dokončily jsme s Borgi pouze jediný běh. Zato Čikoušek (Aaron Bashmar) se stal druhým vícemistrem mezi borderkami, když společně s Romanem obsadil v mistrovské soutěži A2/A3 třetí místo a to ještě není všechno, protože hned na záda u ze čtvrtého místa dýchala naše Shiloh (Beautifl Shiloh Bashmar) a Kristýnou Schreierovou. Takže díky, díky díkdy moc za perfektní reprezentaci.
Jediný náš doběh a Romanovo – Čikouškův úspěch.

4. - 5. 6. 2011 Jahodový pohár, Kladno

Tak jsme zase po dlouhé době vyrazily na závody a to na naši domovskou kladenskou půdu. Vyplatilo se. Počasí se rozhodlo, že nám po chladných dnech ukáže, jak se na začátku června dělá léto, a to se mu tedy opravdu povedlo. Nebe bez mráčku, slunečno , jasno, slibované bouřky se nedostavily. Co se však dostavilo, byly občasné výpadky psíků a pánečků. Borgi V sobotu jsme s Borgi sklidily 2 x DIS v otevřených bězích. Hloupé diskvalifikace z mojí nepozornosti nebo špatné vedení. Ve zkouškách Borgi obsadila sedmé místo na VD se dvěma odmítačkama. V neděli se běhaly jen zkoušky a ta první raní byla pro Borgi postupová do LA2. S jedním odmítnutím obsadila Borgi 2, místo. Ve druhé zkoušce opět odmítačka, protože Borgi neumí táhnout dopředu (moje chyba), jedna tyčka a naprosto nepochopitelné zastavení pod zónou na kladině před poslední překážkou. No, ona ví, že na zóně má zůstat stát a asi měla dojem, že tam nestála dostatečně dlouho, tak se zastavila pod zónou a pak nevěděla, co dál. Takže na poslední překážce další odmítačka, Škoda. V součtu ale v neděli Borgi vyneslo třetí místo a dostala medajli....
Jestli chcete, koukněte...
4. 6. - otevřený běh , jumping a LA1.
5. 6. - LA1 přestupová do LA2 a druhá LA1.

23. 4. 2011 „B“ Bashmarci

„B“ Bashmarci oslavili své třetí narozeniny! Bailey, Borgi, Berto, Jacku, Shiloh a Body přejeme hodně elánu a zlobících nápadů.

25. 3. 2011 Dvojzkoušky - Řitka

No, tak tentokrát napůl. První zkoušky DIS poté, co se Borgi na startu doplazila moc blízko pod první překážku, kterou následně vzala spodem a během zlomku vteřiny přeletěla přes druhou skočku. Druhé zkoušky jsme zvládky na V s jednou smetenou tyčkou a vyhrály jsme je. Jenže ouvej, všechny výborné máme od Tondy Grygara, takže musíme ještě jinam a pak budeme mít (konečně) jistý možný postup do LA2.

3.3.2011

Naši „A“ Bashmárci oslavili již své páté narozeniny ! Takže Čiko, Deene, Arine, Erný, Enki, Awe, Ašanty a Bončo všem vám posílám pusu na čumák a třes packou.

24. 1. 2011 Colwyn Bashmar už našel novou paničku.

Colwyn

Děkuji všem zúčastněným za pomoc.

Vzhledem k tomu, že prý má Colwyn místo mozku tenisák :-), asi bude možné se s ním setkat na flyballových drahách.

Hnědobílý Colwyn měl být využit jako vodicí pejsek pro nevidomé, ale po roce v předvýchově se stále projevuje jako příliš temperamentní a se silnou vlohou pro pasení. Na výcvik, ke kterému měl být využit se nehodí. Colwyn je čistotný, zvyklý žít v bytě se základní poslušností. Rozhodně by se neztratil na parkuru agility a pokud by ho panička či páneček podpořili v jeho pasoucích touhách, mohl aby z něj být i šikovný pomocník u stáda.

8. - 9. 1. 2011 Louny, Posilvestrovské skotačení.

Po roce v hale v Lounech na parkurech Tondy Grygara. Doufala jsem, že vylepšíme své celoroční skore s výraznou převahou diskvalifikací. V sobotu to vypadalo nadějně, když jsme zkoušky daly s jením odmítnutím poté, co Borgi netrefila látkový tunel. Takže na V a 9. místo, video bohužel nemám, protože kameraman maličko selhal a technika vyhrála. Ale děkuji za snahu. Zkoušky jedničky byly po oba dva dny opravdu stupidní , jenže bez klidných startů se nedají běhat ani stupidní parkury. Takže v sobotu zkouškama naše úspěchy skončily. Pár videí z neděle mám ale na nic moc se netěšte, nestálo to za to. Nedělní jumping jsem zabalila už na startu, když Borgi odmítala zůstat ležet. Na startu jsem ji pochválila, když ležela a odvedla ji pryč. Moc tomu tedy nerozuměla, ale co jí jiného zbývalo, když v tu chvíli už byla na vodítku ...

Odkazy na you tube : 8.1. 2011 - jumping, 9. 1. 2011 - jumping, 9. 1. 2011 - LA 1, 9. 1. 2011 - agility.

Prostě a jednoduše – úkol číslo jedna a to tak že s vykřičníkama alespoň čtyřma – ZAPRACOVAT NA ODLOŽENÍ NA STARTU !!!!!

Novinky 2014 | Novinky 2013 | Novinky 2012 | Novinky 2011 | Novinky 2010 | Novinky 2009 a starší