A demonstration of what can be accomplished visually through CSS-based design. Select any style sheet from the list to load it into this page.

Download the sample html file and css file

NOVINKY

23.10. 2013 - Clyde Bashmar

Přišly nám fotky našeho odchovance z C vrhu. Toto je "náš" Clyde.

Foto Foto Foto

11.9. 2013 - Mistrovství Evropy a mistrovství ČR ve frisbee

Cawick opět boduje! Přišel krásný e-mail od jeho majitelky, jak se jim vedlo na mistrovství Evropy ve Švýcarsku i na mistrovství České republiky.
Jak jsem ti psala, tak jsme byli ve Svycarsku na Mistrovstvi Evropy. Tam jsme soutezili v quadrupedu (hod do dalky). Skoncili jsme na 5. miste s tretim nejdelsim hodem toho zavodu. (jak to vsechno bylo se doctes na nasich strankach www.cawick.eu) Potom jsme poprve soutezili v kategorii OPEN ve freestyle. tam jsme bohuzel nedopadli moc dobre, diky spatne Minidistance (opet). 55. misto z 63. tymu. Freestyle byl ale skvelej a vykonem jsme se pohybovali nekde v rozmezi 30-40 mista. No a ted o vikendu jsme meli Mistrovstvi Ceske republiky. S Cawickem jsme zavodili v quadrupedu, kde jsme si vyhazeli 2. misto, prehodila nas jen Mistryne Evropy (petinasobna) a ted i Mistryne CR v teto discipline. Bojovali jsme ale statecne. No a v sobotu jsme jeste zkusili "posledni sanci" tedy posledni sanci dostat se do nedelniho boje o mistra republiky ve freestyle. Nas freestyle se vsem moc libil (alespon podle ohlasu lidi, kteri se na nej divali). Byl to pro nas posledni freestyle sezony, takze jsem ho trochu poupravila, abychom i pobavili. Ja jsem z nej mela skvely pocit, i kdyz nevyslo vsechno, tak jak melo. Dulezite pro me bylo, jak to pusobilo na nas a na "obecenstvo". Cawick slapal jako hodinky. Vypada to, ze ho to opravdu zacalo bavit a jeho stavkovani behem sestavy je za nami. Takze po freestyle jsme byli na 3. miste, ale bohuzel jeste nas cekala Minidistance. Na ni se podepsal vitr, nervozita i Cawick. Oba jsme to tak kolektivně zazdili, ze jsme nakonec skoncili patnacti. No ale ani me to nemrzelo. V nedeli totiz tak foukal vitr, ze jsem byla rada, ze jsme se rozloucili tim paradnim freestylem ze soboty, z ktereho ale bohuzel neexistuje zadny videozaznam.

Foto Foto

15.8. 2013 - Comrie Bashmar

Přišel nám pěkný e-mail od majitelů Kajrušky - Comrie Bashmar. Má se dobře, bydlí v lesích a pase slepičky.

Foto Foto

3. - 4.8. 2013 - Ústecký psí festival

Cawick závodil v dogfrisbee, kde zabodoval a vyhrál freestyle! Výhra ho posunula do elitní kategorie open a my mu držíme palce, aby stejně krásný výkon ukázal i na mistrovství Evropy ve Švýcarsku!

Foto Foto

24. 7. 2013 - Borgi

Naše Borgi má nové fotky!
Foto Foto Foto

22. 7. 2013 - Frisbee závody Dobříš

Cawick si užívá na frisbee táboře v Tovačově, kterému předcházel nádherný úspěch na závodech v Dobříši. S paničkou si vyházel 1. místo v quadrupedu! Moc gratulujeme, jen tak dál.

14. 7. 2013 - Bonitace Kvasiny

Na dnešní bonitaci byl uchovněn náš odchovanec Cawick! Jeho bonitační kód je iim bapcm nna / A1 E1 L1 M1 P1 T3. V případě zájmu o krytí se podívejte na jeho web, kde najdete kontakt na majitelku i Cawickovy úspěchy.

Foto Foto
Autorem fotek je Lucie Petirová, děkujeme!

7. - 9. 6. 2013 - MR BCCCZ v agility

Letos jsme se sice mistrovství s Borgi nezúčastnily, ale naší Bashmar rodinku hájila Beautiful Shiloh a Cardif. Výsledky jsou k nalédnutí zde.

Foto Foto
Foto Foto Foto
Autorem fotek je Jana Dobiášová a Vendula Jarošová, děkujeme!

23. 4. 2013 - Narozeniny "B"ček

Dnes slaví náš druhý vrh páté narozeniny. Přejeme všem jen to nejlepší, spoustu zdraví i štěstí a zábavy!

3. 3. 2013 - Narozeniny "A"ček

Již je tomu sedm let, co se nám narodil nás první vrh. Milá Áčka, přejeme vám všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a energie do dalších let!

16. 3. 2013 - Fotky naší smečky a změna krycího psa

Jak jsem slíbila posílám fotky kačen i Mourinky a kousíček jednoho z mnohých jejích úspěšných lovů, který skončil úmrtím oběti... A to na videu ještě není předchozí fáze, kdy oběť ještě žila, ale pobíhala mezi Borginou a Mourou. No nemají to u nás v Hatích na zahradě myšky lehké....

Také jsem dospěla k definitivnímu rozhodnutí změnit otce našich plánovaných štěňátek. Nakonec jsem upustila od požadavku krásného a pracovního psa zárověň a dávám pro tentokrát jednoznačně přednost práci před krásou. Konec konců, když jsem kryla českou šampionku Rakouským šampionem, žádní úchvatní krasavci z toho taky nebyli a nejsou. Ale pracanti ano ! Otcem šťěňátek bude Black Jack Trust Your Heart. Jack je pes z čistě pracovních linií, který má v rodokmenu několik Supreme chapionů i světového šampiona práce. Jack je čistě z pracovních ISDS linií, Sám má složeno HWT, IHTS CS 1, IHTS CS 2 i IHTS CS 3. Jack je zcela zdravý (DNA CEA, TNS i CL normal, DKK 0/0), krátkosrstý pes s vlohou pro hnědou barvu. Z tohoto spojení.očekávám narození zcela geneticky zdravých krátkosrstých štěňat i štěňat se středně dlouhou srstí v barvách černobílá, trikolor, možná red a nebo dokonce red trikolor. Prckové budou rozhodně mít velkou chuť do jakékoliv práce a bude jen na vás, jak je zaměstnáte a jakou práci jim nabídnete:0)
Video

Foto Foto Foto Foto

13. 2. 2013 - První novinky roku 2013

Vypadá to, že se u nás nic neděje, ale děje se toho opravdu hodně. Jen jsou to věci tentokrát víc z mého osobního života, než z toho psího. Změny nastaly i v naší smečce. Přibraly jsem kočku Mourinku a tři indické běžce - kačer je Oliver, ten se pozná a kačeny jsou úplně stejné hnědé, takže ty jménem nerozlišuji. Pokud se mi někdy podaří nové zvířectvo v klidu vyfotit, což je u kačen opravdu problém, protože pořád běhají, tak dodám fotky i sem na stránky. To samé s Mourou. Můj život se mění opravdu hodně, v současné době neagilitíme ani nepaseme,zkoušky máme, v práci jsem skončila - dala výpověď a čekám, co dalšího nového život přinese. Ráda bych letos napodzim už opravdu nakryla Borgi a jestli vyjde všechno tak, jak si teď představuji, bude otcem štěníků Blacksheep Taff. Skotský pes nepříbuzný na naše fenky, zcela zdravý s perfektním exteriérem a z pracovních linií. Více o Taffovi najdete zde. Štěníci by byli k odběru někdy začátkem jara, možná již v únoru 2014.

Novinky 2014 | Novinky 2013 | Novinky 2012 | Novinky 2011 | Novinky 2010 | Novinky 2009 a starší