A demonstration of what can be accomplished visually through CSS-based design. Select any style sheet from the list to load it into this page.

Download the sample html file and css file

EALING ESET BASHMAR (28.3.2016)

základní informace - rodokmen - bonitační karta - CEA, TNS, CL - normal po rodičích - DOV - DKK - DLK - OCD

ÚVOD

Eset Esetku jsem se rozhodla nechat pro sebe z posledního vrhu po Borgi, abych případně měla možnost pokračovat v linii svých odchovů od Bashmarů. Borgi už štěníky mít nebude a já nechci být bez psa. Oni pejsci prostě bohužel umírají dřív než my lidé a nechci pořízovat štěně a srovnávat se psem předchozím, i když se tomu stejně asi nevyhnu.

Společné aktivity s Eset budou především záviset na mých fyzických možnostech, které jsou bohužel hodně limitované.

Určitě se budeme věnovat poslušnosti. Zkusím zpreciznit svůj přístup a ráda bych se zapojila do obedience řad. Přesnou práci psů na obedience opravdu obdivuji, to jsem nikdy neuměla a nedělala.
Podmínky pro pasení snad také budou dobré takže tam bych opět něco málo ráda zvládla, ale to není hned pro začátek aktuální. Až bude poslouchat, půjdeme se podívat na ovečky.
V agility jsem se namlsala s Bašou a obávám se, že to co s Bašou, už s jiným psem na parkuru nezažiji. Pár překážek na zahradě mám, pracovat na nich s Eset budu, ale přiznávám, že si to příliš neumím představit. Byla jsem zvyklá s Bašou běhat pokud možno rychle po parkuru a vodit ji mezi překážkami. V současné době běhat nemůžu a freestyle asi neumím trénovat. To se prostě všechno ještě uvidí a držte nám palce. Díky za to.

VÝSTAVY

26.5.2018 - Klubová výstava BCCCZ - třída otevřená - VD (21)
22.4.2017 - Mezinárodní výstava České Budějovice - třída mladých - VD (9)
15.4.2017 - Mezinárodní výstava Praha - třída mladých - VD (13)
20.9.2016 - Klubová výstava KCHMPP - třída štěňat - VN 1 (2)
21.9.2016 - Klubová výstava BCCCZ - třída štěňat - VN 3 (5)

ZKOUŠKY

5.2.2019 - zkouška asistenčního psa
4.3.2018 - NHAT

ZDRAVÍ

DKK: 0/0
DLK: 0/0
OCD: nepostižena
DOV: negativní
CEA, TNS, CL: normal