A demonstration of what can be accomplished visually through CSS-based design. Select any style sheet from the list to load it into this page.

Download the sample html file and css fileNOVINKY

21.11. 2023 - Beiley

Bohužel, dneska předám smutnou zprávu. Zemřela i Beiley, poslední z žijích "B" Bashmaráků zůsává jen Berta. Všichni se dožili a užili si 15let s príma lidmi. Po smrti už je i Cardif a Cawick.

1.11. 2023 - Narozeniny

No, jo, nejen Happy (Gailey Happy ) měl první narozeniny. Taky Ganton Remy, Ginger Megy a Gatwick. Přeji vám všem hlavně o zdraví, ještě smíte děla dost blbostní, ale všeho s mírou

2.2. 2023 - Štěňátka jsou zadaná

Všechna štěňátka mají své domovy.

15.1. 2023 - Dvě štěňátka stále hledají nové páníčky

Gatwick je stále volný a Remyho mi vrátili, neuděl však nic špatně, jen je to akční borderka. Oba jsou boží, rádi béhají navolno. Na zavolání přiběhnou, hrají si, jsou šťastní s lidma i se psy.

22.12. 2022 - Dvě štěňátka hledají nové páníčky

Štěňátka mají nové fotky ZDE a fenečka Ginger Meggy a pejsek Gatwick hledají svoje milující rodiny, jsou naočkovaní, načipování a připraveni odejít.

9.11. 2022 - Fotky

Nové fotky štěňátek na TOMTO ODKAZE. Kluci jsou volní k zadání.

8.11. 2022 - Zemřela i Shiloh. (24. 4.2008 - 8.11.2022)

Zemřela Beautiful Siloh. Užila si krásný život, potká se s mamkou, ségrou a všema dalšíma.

26.10. 2022 - Máme "G" štěňátka

Je nás zase o něco víc. Světu vládnou muži... I tomu psímu. V noci na dnešek se Esetce narodila čtyři štěňátka - 3 psi a jedna fenka. Všichni se mají čile k světu.

29.9. 2022 - Rozloučili jsme se s Borgi. (24. 4.2008 - 29.9.2022)

Čtyři dny nejedla, jen pila, ven jsme ji nosili, na nohy se nepostavila, to už nešlo. Pozdravuj mamku, Dicka a vůbec všechny, kdo tě předešli.

29.8. 2022 - Narozeniny vrhu "C"

Přeji všechno nejlepší našim "C"Basharům. Cawicku, Cardife, Cleo (Barčo), Comrie (Kairo), Creighu (Endy) a Colwyne.
Všem vám přeji všechno nejlepší ke 13. narozeninám. A hlavně to zdraví. ❤️

25.8. 2022 - Máme nakrytý vrh G

Dnes byla Eset úspěšně nakryta Štaflíkem (Christopher Open Gate). Za dva měsíce můžeme těšit na kupu černobílých mazlíků. Kalendář březosti ZDE.

11.11. 2021 - Borgi a Bčka mají 14 let!

Nikdo nemládneme a týká se to i našich chlupáčů. Dneska slaví naši "B" Bashmaráci 14 let. Roky jsou už na nich znát Shaila je prý zcela slepá a hluchá, ledviny fungují a srdeční vadu se taky daří řešit, Berta asi taky neslyší, nebo jen, když se to hodí, Badymu našli nádor, který už mu nenechají operovat, prý by to ani nemusel přežít, Borgi se těžko chodí, klavně po kluzkém povzchu, u nás doma jsou prkenné podlahy, a všude jí to klouže. Venku ráda štěká a "hlídá" ale hlavně štěká 🙁 Tím mě vytáčí. Na dlouhé výlety už to také není, ale to ani se mnou ne. V tom si rozumíme 🙂 Přeji vám všechno nejlepší a hlavně to zdraví, co to půjde. ❤️

28.3. 2022 - Narozeniny naší Eset

Dneska jsem výjimečně aktuální, ale sama s Esetkou. Naši "E"Bahmaráci slaví už šesté narozeniny. Psala jsem si o fotky, ale nějak nikdo nereaguje. Ale stejně alespoň touto virtuální cestou přeji všem pesanům všechno nejlepší a hlavně to zdraví.

24.12. 2021 - Krytí

Na Štědrý den jsem s Esetkou vyrazila na výlet do Olomouce. Plán byl jasný. Nakrýt Eset Dantem. Jenže Dantík ještě nikdy nekryl a Eset bývá dost ostrá, a rozhodně v klidu nestojí a nečeká, až ji psík obšťastní. Dokud se očmuchávali a honili, všechno dobrý. Když Dante zkusil víc Eset ho sejmula a on na to není stavěný, Není dobyvatel dívčích srdcí.Zkušený krycí pes by si s ní možná poradil, ale Dantík byla zatím je zelenáč. JIné psy ke krytí už zkoušet nešlo, nemělo cenu. Všichni kdo by připadali v úvahu slavili Vánoce s rodinou, častěji už i s babičkami.Pro letošní rok nám do psích plánů Vánoce hodily vidle. Progesteronové testy nám doporučily krýt 23. - 24. 12. Nevyšlo to, tak rok 2022 snad bude pro nás psovsky šŤastnější a úspěšnější. Moc děkuji všem, kteří jsou trpěliví, a na prcky po Eset jsou ochotni čekat, i když by nemuseli.

11.11. 2021 - Nové fotky

Novou fotku má Cardif, Filet Farly a Frully Flamme.

29.8. 2021 - Cčka

Vše nejlepší našim Cčkům k narozeninám!
Fotky z bonitace od Verči Tvrdé má Farllow Ferbie.

21.6. 2021 - Dva roky slaví naše eFka

No jo, někdo mě předběhl, ale o fotky jsem prosila. Všechny nemám, tak alespoň něco. Naši nejmladší "F" Bashmaři oslavili 2. narozeniny. Všechno nej přeji a hodně zdraví, blbostí a to, co ke štěstí potřebujete.


30.5. 2021 - Black Jack

Pro dnešek přišla neradostná zpráva. Včera zemřel Jack (Black Jack Bashmar), vypadal, jako by spal. Asi mu bylo MOC smutno po paničce. Tak se zase brzy potkali. Užil si krásných 13 let života s milujícími lidmi kolem sebe. 😢❤

23.4. 2021 - 13 let

Tak pro tentokrát nabízím jen radostné narozeninové zprávy. Naši "B" Bashmaráci slaví 13 let. Roky jsou na nich už znát, ale život je pořád těší. Vydržte to tady s námi ještě nějaký ten čas, nám je s vámi taky dobře.

28.3. 2021 - Smutné novinky

Vím, že nikdo nemládneme, ale zjistila jsem, že z našich nejstarších "A" Bashamarů už není na živu nikdo. Zabolí to. Myslím, že život si užili všichni báječně se svými lidmi. Dožili se necelých 15 let, tedy ze zpráv, které se ke mně dostaly.

11.3. 2021 - Ašanty

Mám zpoždění, ale musela jsem se zeptat. Z "A"ček nás v listopadu opustila i Ašanty. Život si užila naplno a zasloužila si to stejně jako její rodina s ní. Zemřela v nedožitých 15 letech.


26.10. 2020 - "Dčka" narozeniny

Prosila jsem o fotky, ale zatím nic nedorazilo...Dnes slaví naši déčáci již šesté narozeniny. Ze šesti prcků nám zbyli jen dva...Drakeu a Daphne, zlobte jen přiměřeně, aby vás pořád doma milovali. 🙂 Jano díky, že jsi nám půjčila Rama. ❤️

2.9. 2020 - "Cčka" jsou o rok starší

Tak to se mi zase jednou něco nepovedlo... Zapomněla jsem, ale ne úplně, na naše "C" Bashmaráky, a nepřála jim k narozeninám. Tihle kdysi "naši" chlupáči oslavili 29.8. už své 11té narozeniny. Takže přeji hodné zdraví, radosti a zlobenin i hrátek s paničkami a pánečky. Moc se omlouvám Cardife, Cawicku, Comrie, Cleo, Clyde, Endy a Colwyne. Přeji jen to nej.🙂 Pokud přidáte fotky, budeme všichni rádi a moc se omlouvám. ❤️❤️❤️

22.6. 2020 - "Fka" už dospěla

Naši nejmladší už jsou taky opravdoví psi. S nástupem léta oslavili své první narozeniny. Do všech dalších než jednoletých let přeji hodně radosti, zlobenin a lásky k tomu. 🙂

23.4. 2020 - "B"čka 12 let

"B" Bashmaráci zítra oslaví své dvanácté (12.) narozeniny.. Chybí mi jen Jack - Black Jack Bashmar. Ostatní nabízím k pokochání. Všichni se mají čile k světu a největší karambolař je moje Borgi. Vydržte tady s námi ještě nějaký čas. Všem přeji všechno nej a hlavně to zdraví...

Berta Bashmar


Bailey Bashmar


Berwick Bashmar


Borgi Bashmar


Beautiful Shiloh Bashmar

28.3. 2020 - "E" mají čtyři roky

Dneska jsem aktuální a naši "E" Bashmaráci slaví čtvrté narozeniny. O fotky jsem žádala, ale mám jen Esetku. Třeba další přijdou později. Tady máš Jana Gibová kousek Rama, díky za to :) ❤️ Tak hlavně hodně zdraví a štěstí pro vás všechny, to vám přeji.

6.3. 2020 - "E" mají čtyři roky

Zase pozdě, ale nic to nemění na tom, že naši "A" Bashmaráci zase slaví narozeniny...už čtrnácté.🙂 Kéž je to šťastná 14ka - Čiko, Arine, Arwe, Awe, Ašanty, Arwenko, vydržte pánečky ještě chvíli zlobit a těšit. Už jen ve vzpomínkách máme Ernyho a Deenečka. Přeji vám jen to nejlepší, hlavně to zdraví. ❤️❤️❤️❤️❤️

27.10. 2019 - "D"čka mají narozeniny

Aby toho všeho nebylo málo, tak včera naši "D" Bashmaráci oslavili už páté narozeniny. Daphne, Drakeu, přeji vám hlavně hodně zdraví, je to vážně nejdůležitější, a hromadu blbinek. Fotky bohužel nemám.

20.10. 2019 - Fotky

Podzimní fotky našich nejmladších.

29.8. 2019 - "C"čka mají narozeniny

Úspěšně jsem vyexpedovala štěňáta do světa a výjimečně i ve správný den jsem si vzpomněla i na naše starší děti. "C" Bashmaráci k vašim desátým narozeninám vám všem přeji hodně zdraví, radosti a mraky zlobenin. :) Cardifku, skočky umějí stát i bez tebe, Cawicku, za těma talířema už se taky může honit někdo mladší, a taky se už honí. Kajro (Comrie) užívej důchod v krásné přírodě. O ostatních z vás bohužel nevím (Clyde, Colwyn, Clea, Endy (Creigh) - ale o něm vlastně vím). ❤️ 😁

20.8. 2019 - Štěňátka

Už nám chodí první pozdravy z nových domovů. Je vidět, že se prcci mají dobře. Farly se změnil na Baileyho a Falco na Treye.
Album se spoustou fotek z nových domovů najdete ZDE.

18.8. 2019 - Štěňátka

Všechna štěňátka jsou v nových domovech.

6.8. 2019 - 6 týdnů

Štěňátka se dnes zúčastnila velkého focení s Verčou Tvrdou. Každé štěně má svou fotku v postoji a jako bonus několik fotek navíc. Celé album si můžete prohlédnout zde. Ještě dva pejsci hledají aktivní milující pánečky.

29.7. 2019 - 5 týdnů

Štěňátkům je pět týdnů a díky chovatelské stanici Open Gate (majitelé Christophera) mají krásné nové fotky. Také už jsou všichni pojemnovaní a Floyd se rozhodl, že si nechá jedno oko modré. :)

15.7. 2019 - Nové fotky prcků

Na dnešek jsem slíbila fotky, ale nevím, nevím. Buď spějí nebo žerou a každopádně mi pořád utíkají, nebo alespoň chtějí. Už umějí i vylézt po schodech, takže se před nimi schovává čím dál hůř. Expert Flemma dneska v rámci průzkumu vlezla do okapové roury... Vážně nešla vyndat, jak je tlustá, ale povedlo se a je živá a zdravá. Stále zůstávají volní dva pejsci, Farly a Falco.

4.7. 2019 - Nové fotky prcků

Naše Fka mají nové fotky. Už koukají a byli se podívat i venku.

23.6. 2019 - Chovnost

Dnes se na bonitaci ve Zlíně stala chovnou fenou Enjoy Eccles Bashmar.
Její bonitační kód je: a iim spmd nna/ K1 L1 M1 T1 V1 W2.
Gratulujeme!

21.6. 2019 - Máme štěňátka!

Máme 3 holčičky (2 černobílé a 1 černá trikolorní) a 3 černobílé kluky. Více na jejich stránce F vrh.

18.6. 2019 - Porod se blíží

Esetka nakynula asi do maximálních rozměrů a nejradši lehá venku ve stínu, nebo doma v koupelně na dlažbě. Zvládáme ranní koupání a pak už nic... Dnes 59. den březosti vypadá takto.

22.5. 2019 - Eset je březí

Tak po dlouhém naléhání a věčném dotazování jsem podlehla, a oproti svým dosvadním zvyklostem jsem vzala Eset na sono... Tak alespoň mám důkaz, že Esetka je opravdu březí. Je tam vidět jen jeden prcek, ale paní doktorka nahmatala tři a na sonu jich taky našla víc. Jen se na snímek podařilo uložit jen jednoho prcka. Tak prý tohle je štěně, ale já to v tom nevidím. :(

21.5. 2019 - Nové fotky Joyky

Děkujeme Alče za krásné fotky.

23.4. 2019 - Bčka

11 let mají dnes Bčka. Chlupáčové naši, zlobte nás ještě dlouho. Všechno nejlepší. :)

21.4. 2019 - Máme nakryto

Eealing Eset byla nakryta pejskem Christopher Open Gate.

14.4. 2019 - Ederton Erby

Ederton Erby Bashmar ve svých třech letech.

8.4. 2019 - Esetka si dělá nové přátelé

V neděli se Eset seznámila se svým budoucím ženichem a dnes si užila výlet do Prahy s australačkou Párty.

5.4. 2019 - Hárání

Eset začala hárat. Když všechno vyjde jak si představujeme, bude léto veselé a chlupaté.

28.3. 2019 - A znovu narozeniny

Dnes slaví "E"čka. Všechno nejlepší přeje mamka Borgi i ségra Eset.
Kromě toho máme první otitulované Éčko. Je jím, jak jinak, Joyka, která od včera může užívat titul Master of Dogdancing 1. Splnila totiž další zkoušku a to HtM1. Gratulujeme, máme z vás radost.

3.3. 2019 - Narozeniny

"A"čka mají narozeniny! Ti, kteří tu s námi ještě jsou mají dnes 13 let. Přejeme hlavně to zdraví.

2.3. 2019 - Další zkouška

Dnes si na konto připsala další zkoušku Joy. O bod ji utekl plný počet bodíků na MD1. Gratulujeme.

15.2. 2019 - Štěňata

Plány ohledně našeho dalšího vrhu najdete v sekci "Nabídka štěňat".

5.2. 2019 - Eset

Eset dnes složila zkoušku asistenčního psa a brzy se mi vrátí domů aby mi mohla pomáhat.

Novinky | Novinky 2018 - 2015 | Novinky 2014 - 2011 | Novinky 2010 - 2007