A demonstration of what can be accomplished visually through CSS-based design. Select any style sheet from the list to load it into this page.

Download the sample html file and css file

NĚCO O MNĚ

Martina s Bashou Jen velmi stručně, protože tyto stránky chci věnovat především mým psům.

Narodila jsem se v roce 1981 v Praze a jsem štírokohout. Když mi byl rok přestěhovali jsme se do Jenče, což byla výhra. V Jenči jsem čtyři roky chodila na základní školu, ale pak jsem musela jinam, protože další třídy nebyly. Od té doby jezdím do Prahy. Na základku, na gymnázium a pak i na univerzitu, naší nejstarší tedy Karlovu. Vystudovala jsem na Přírodovědecké fakultě ochranu životního prostředí – s Bašou celých 5 let, a pak nastoupila do práce. Naštěstí jsem zůstala v oboru ,i když hydrobiologii – předmět mé diplomové práce, jsem opustila. Zůstala jem věrná ochraně přírody a psům.

Asi od narození jsem brečela, že chci PSA! Rodiče se mě pokoušeli upokojit několika křečky, ovšem když to nezabralo, protože křečci jsou moc malí, zkusili to s králíky. To na pár let vyšlo. Pro nás všechny to vždycky znamenalo výlet k příbuzenstvu z taťkovy strany. Na jaře vyzvednout malé králíčky u tátova bratrance a na podzim je vykrmené vrátit tamtéž. Přestalo to fungovat v momentě, kdy jsem zmoudřela a došlo mi, že naši Ferdové a Bobšové i všichni ostatní, končí na pekáči.

Pak nám jedna návštěva přivezla kotě! To bylo super, táta si ho netroufl vyhodit, protože to byl dárek pro děti !!! Jenže kocour se jednoho krásného dne nevrátil z toulek domů …. Následovalo období „psů na hlídání“ a období „ten/ta se ztratil/a“. Hlídání bylo vždycky jen na chvíli po dobu dovolených, a to mě moc nebavilo. „Ten/ta se ztratil/a“ vydrželo několik let. A že se nám s kamarádkou za tu dobu povedlo najít opravdu dost ztracených psů, to je asi každému jasné. Jenže se bohužel taky vždy povedlo najít buď původní a nebo nové majitele. Tehdy mi docela stačilo, že během roznášení letáků, že se našel PES, byl ten PES se mnou !!! Po jedenácti letech už naši nevydrželi a já dostala Dicka. To byl PAN PES a já jsem se okamžitě nakazila zřejmě nevyléčitelnou chorobou, která ale není v žádných lékařských knihách popsána.

Od té doby MÁM PSA !!!

Bashmar